"Музиката е най-великото творение на човечеството. Пазете я, защото тя лекува и спасява." - твърди Андре Рийо. Ема Кок е нидерландска певица, която става известна през 2021 година, след като спечели десетия сезон на The Voice Kids, а през 2023 година изпълнението ѝ на "Voila", заедно с Андре Рийо, натрупа повече от 80 милиона гледания в YouTube. Младото момиче страда от нелечима болест - гастропареза, но успява да сбъдне мечтата си да стане известна певица, независимо от тежкия удар на съдбата. 75-годишния нидерландски цигулар и диригент е известен като възродител на валсовата музика по света. 

 

Снимка: bTV

На 12-ти март в "Арена 8888 София", се състоя концерта на Андре и неговия 60-членен оркестър "Йохан Щраус". Той е основан през 1987 година, като само след 6-месечни репетиции изнасят първия си концерт. С тях ни посети и Ема, която разплака публиката с нейното великолепно и талантливо изпълнение на френската песен "Voila" през 2023 година. В залата присъстваха повече от 11 000 души, а програмата представляваше разнообразие от мюзикъл, опера и романтични валсове. Солистите на кралят на валса са специални гласове от целия свят. Гости бяха и испанското дуо Los del Rio - изпълнителите на хита "Macarena" от 90-те години. 

Изберете магазин

Разгледай онлайн нашите промоционални брошури

Цените са валидни за периода на акцията или до изчерпване на наличностите. Всички цени са в лева с включен ДДС.
Advertisement

"Ние пътуваме по света, за да радваме хората. Надявам се всички от вас да пеят и танцуват с мен." - направи изявлението си холандският музикален импресарио. Той споделя за силната връзка, която има с оркестъра си - те умеят да се забавляват по време на концертите и се стремят всяко ново изпълнение да е на по-високо ниво от предходното. 

Последвайте ladyzone.bg във FACEBOOK

Последвайте ladyzone.bg в INSTAGRAM

Последвайте ladyzone.bg в ТIKTOK