Турнето на Графа ще премине през 7 града и ще завърши с концерт на 12 ноември в Зала 1 на НДК.
Изпълнителят споделя, че „Първите години от живота на всяко дете са най-важни. Аз искам всички деца в България да живеят щастливи в семействата си – така, както аз съм имал възможността да израсна. Затова подкрепям УНИЦЕФ в работата им повече деца да растат здрави и щастливи заедно с родителите си.“
На практика петдесет процента от стойността на билетите от турнето ще бъдат дарени, за да подпомогнат работата на организацията по програми, свързани с подкрепа на най-уязвимите деца и семейства.
Графа и екипът му вече работят по програмата за турнето и обещават, че „…концертите няма да приличат на нищо от това, което сме правили досега. Ще има и гост изпълнители, но засега запазваме тайна кои са те.
Може да очаквате музикалната шоу изненада на сезона!“
Билетите за концерта в НДК ще се продават от 9 май в мрежите на eventim, ticketportal и билетен център НДК. Цените варират от 10, 15, 20, 30 до 40 лв.
Графа с благотворително национално турне
То е в подкрепа на УНИЦЕФ и ще стартира през октомври
09 Май 2013
-
"Остайница" от Рене Карабаш - избрани откъси от номинирания за "Букър" романа (СНИМКИ) -
Оноре дьо Балзак ~ Бъдещето на нацията е в ръцете на майките (СНИМКИ + ВИДЕО) -
За какво се разказва в "Остайница" - романът на Рене Карабаш, който за малко да спечели "Букър" -
Стоян се завърна в „Ергенът“ - ще заживеe ли с Илияна в България? Най-интересното от еп. 42 (ВИДЕО)
-
Първа награда от „Зелените Оскари“ за BILLA и нейната стратегия за устойчиво бъдеще -
EKO Мотоучилище подчертава: „Безопасността е винаги на първо място“ -
Новата енергийна реалност: къде е България в битката за сигурност, ресурси и конкурентоспособност? -
IAB MIXX Awards ’26 отличи най-добрите дигитални кампании на годината







