Граймс и Илон Мъск тайно са станали родители на второ дете - дъщеря, която наричат "Y"

Цялото име на момиченцето е Exa Dark Sideræl Musk – ето какъв е скритият смисъл зад него
11 Март 2022
Снимка: Vanity Fair

Алтернативната певица Граймс разкри, че наскоро с Илон Мъск са станали родители на второ дете – момиче на име Exa Dark Sideræl Musk, което наричат накратко "Y".

В интервю пред "Венити феър" Граймс споделя, че с Мъск са използвали сурогатна майка и са предпочели да запазят раждането на детето в тайна.

Едва след като журналистът от списанието Девин Гордън чува бебето да плаче на заден фон, Граймс потвърждава, че тя отново е станала майка.

Говорейки за вдъхновението за името на Y, Граймс обяснява, че Exa е препратка към суперкомпютърния термин exaFLOPS (способността да се извършват 1 квинтилион операции в секунда), докато Dark е "неизвестното. Хората се страхуват от това, но наистина това е отсъствието на фотони. Тъмната материя е красивата мистерия на нашата Вселена."

Същевременно Sideræl е "по-елфическо" изписване на звезден ден - "истинското време на Вселената, звездното време, време в дълбокото пространство, а не нашето относително земно време".

Sideræl също така отдава почит към любимия герой на Граймс от "Властелинът на пръстените" - Галадриел, която "избира да абдикира от Пръстена".

След седем момчета това е първо момиче за Илон Мъск. Той разкри през септември 2021 г., че с Граймс са се разделили след 3-годишна връзка. Двамата имат син, кръстен с необичайното име X Æ A-Xii.

Мъск е бил женен три пъти - два пъти за актрисата Талула Райли – от 2010 до 2012 г., както и от 2013 до 2016 г. Той има петима сина от първата си съпруга Джъстин Мъск, за която е женен от 2000 до 2008 г.

 

  • Мисъл на деня от Уинстън Чърчил
    Мисъл на деня от Уинстън Чърчил
  • Ето защо не сънувате или не си спомняте сънищата си (СНИМКИ)
    Ето защо не сънувате или не си спомняте сънищата си (СНИМКИ)
  • Имен ден на 9 август - кой празнува? (СНИМКИ)
    Имен ден на 9 август - кой празнува? (СНИМКИ)
  • 8 август: Международен ден на котките - ето как да разберете по-добре поведението им (СНИМКИ)
    8 август: Международен ден на котките - ето как да разберете по-добре поведението им (СНИМКИ)
  • Имен ден на 9 август - кой празнува? (СНИМКИ)
  • Перфектната семейна почивка на Тасос (СНИМКИ + ВИДЕО)
  • Защо спането в общо легло е вредно за красотата (СНИМКИ + ВИДЕО)
  • Мисъл на деня от Уинстън Чърчил
  • Излиза продължението на най-слушаната аудиокнига у нас
    Излиза продължението на най-слушаната аудиокнига у нас
  • ФАНТАСТИКО в „Орландовци“ е сред най-добрите супермаркети в Европа
    ФАНТАСТИКО в „Орландовци“ е сред най-добрите супермаркети в Европа
  • Има ли разминаване между самооценката ни и реалността по отношение на здравните показатели?
    Има ли разминаване между самооценката ни и реалността по отношение на здравните показатели?
  • Силен интерес към летните фестивали на Белоградчишките скали - билетите за „Опера на върховете“ свършват, има все още за „Сцена на върховете“
    Силен интерес към летните фестивали на Белоградчишките скали - билетите за „Опера на върховете“ свършват, има все още за „Сцена на върховете“
Ще ви хареса
  • Ефектна декорация за маса от 10 салфетки (ВИДЕО)
    Ефектна декорация за маса от 10 салфетки (ВИДЕО)
  • Силна анимация - Ако човешката раса не промени поведението си, до 2050 г. половината животни ще изчезнат (ВИДЕО)
    Силна анимация - Ако човешката раса не промени поведението си, до 2050 г. половината животни ще изчезнат (ВИДЕО)
Виж всички предложения от брошурата тук