Участничката в „Помниш ли текста“ Петя Гочева си тръгна с 10 000 лева от предаването, но успя да стигне до десетото му ниво. С това си постижения тя влезе в историята като първият участник, стигнал до финалната фаза – до „Златната песен“.
"Цялото това изживяване беше на шега, на майтап. Понеже съпругът ми ме беше записал за участие, аз не знаех. Категорично бях решила, че няма да ходя", сподели тя.
"Малко имам проблем с изявите, макар че хиляди пъти съм пяла пред публика. Но трябваше да дам пример на дъщеря си, че музиката е начин на живот и едно страхотно забавление", каза още Гочева.
Разгледай онлайн нашите промоционални брошури
"Музиката ни храни нас по някакъв начин - и специално заради това, че трябва да се забавляваме, докато го правим това нещо, реших да отида", допълни тя.
"Дъщеря ми е една малка енциклопедия за съвременна музика. Тя се занимава с музика по-професионално от мен. Аз съм музикално необразована", сподели Гочева.
"Навремето слушах много музика, не излизах да играя толкова с приятелите си", спомня си тя.
"По-голямата част от сумата ще е заделя за дъщеря ми, сега тя е в 11 клас, за да може после да продължи музикалното си образование", каза още участничката в „Помниш ли текста“.
Вижте какво още сподели Петя Гочева във видеото най-горе!
Последвайте ladyzone.bg във FACEBOOK
Последвайте ladyzone.bg в INSTAGRAM
Последвайте ladyzone.bg в ТIKTOK