Като се замислим Анджи не е била единствено дизайнер, но пък дебютът й е повече от зашеметяващ – заедно с Кристиан Лоботин създават чифт токчета, които са вдъхновени от героинята й Злодейда във филма “Maleficient”(„Господарка на злото”).


Крайно интересният чифт обувки е правен на ръка в ателието на Лоботин в Париж. Токовете създават впечатлението, че от тях излиза дим, а подметките са със задължителния отпечатък на Лоботин – червената подметка.


Лимитираната серия се казва Malangeli и е създадена в три цвята – бял, червен и черен, но в продажба ще бъдат пуснати само чифтове в червено и черно.
Снимка: Getty Images/Guliver Photos

Джоли беше обула чифт в бяло от зашеметяващите Malangeli по време на промоцията на филма „Господарка на злото”. И този път красивата актриса отново направи всичко с благотворителна цел. Цената на чифта е 1495 долара, а средствата от продажбата ще отидат за SOS Детски селища.

Изберете магазин

Разгледай онлайн нашите промоционални брошури

Цените са валидни за периода на акцията или до изчерпване на наличностите. Всички цени са в лева с включен ДДС.
Advertisement