Станислав Сланев – Стенли ще бъде специален гост в студиото на ток шоуто “Търси се” тази събота, 12 февруари, от 11:00 часа. Пред зрителите на bTV той ще разкаже какво се случва в личния му живот и защо в момента не се занимава активно с музика.
За първи път ще видим дъщерята на Стенли - Никол, която е наследила таланта на баща си да пее. Какво обича най-много да й готви Стенли и защо двамата са много „весели”, когато са заедно, ще разберем в събота от 11.00 часа, само по bTV.
Преди година Станислав Станев и съпругата му Людмила са мислили за раздяла. Какви са били причините и през какви трудности е преминал съвместният им живот ще разкрие самата Людмила Сланева. „Надявам се сега всичко да е наред. Аз наистина съм труден човек”, емоционално ще сподели и певецът.
Бъдете с „Търси се” за да видите и родното място на Стенли – град Велики Преслав. Оттам неговата майка – Стефанка със сълзи на очи ще си спомни за най-трудния период от живота на сина й.
Гледайте за да видите и какъв е певецът извън семейството. Затова ще разкажат най-добрите му приятели - режисьорът и продуцент Димитър Митовски и водещият на „Господари на ефира” – Геро. За странностите на Стенли, чувствителността му и умението му да бъде истински приятел, зрителите ще научат тази събота, 12 февруари, в „Търси се” от 11:00 часа по bTV.
След 30 години на музикалната сцена специален гост в студиото на ток шоуто “Търси се” тази събота, 12 февруари, от 11:00 часа ще бъде певецът Станислав Сланев – Стенли. Снимка: bTV
Ключови думи:
-
Най-добре облечените звезди на фестивала в Кан 2026 г. (СНИМКИ) -
Деми Мур събраха погледите на фестивала в Кан с 3 великолепни тоалета (СНИМКИ + ВИДЕО) -
Страстни целувки между Мел Гибсън и Антонела Салвучи - любов и раздяла? (СНИМКИ) -
Нурджан и змията, Марин и магарето: Най-интересното от „Ергенът“ 5, еп. 39 (СНИМКИ + ВИДЕО)
-
"Бременна съм!" След 2 неуспешни инвитро, запушени тръби, излишни килограми - Виолета Пефтичева (ВИДЕО) -
Динозаврите от Giro d’Italia търсят изгубена халка – и разказват история, по-голяма от самия костюм -
Мисъл на деня от Чарлз Буковски -
Лили Иванова пожела нещо изключително на DARA. Дaно се сбъдне! (СНИМКИ)
-
Да го караме по-леко – време е за домашно грил парти -
Вземете новите HONOR 600 Pro и HONOR 600 от A1 – в комплект с безжични слушалки и на специална цена -
Иновация в безопасността – Смарт устройствата MyHelpID съхраняват най-важната ви информация -
Зачеване “на чисто”: Как да разчистим ежедневието си от токсини, преди да се появи бебето


