Тазгодишното издание на София Филм Фест представи 170 филма от 55 държави, а снощи в Зала 1 на НДК се състоя церемонията по връчване на наградите на кино фестивала. Международното жури присъди на „Безбог” на режисьора Ралица Петрова голямата награда "София – град на киното" за най-добър филм в Международния конкурс за първи и втори игрални филми в размер на 7 000 евро. Наградата на публиката беше определена от вота на зрителите, като българската публика гласуваше за филми от специалната селекция в програмата на София Филм Фест – и победител е "Sing Street" на режисьора Джон Карни.
"Безбог" е най-добър филм на София Филм Фест
"Ти вярващ ли си?"
19 Март 2017
Ключови думи:
-
Страхът от рак на гърдата: Анджелина Джоли разкрива личната си болка с ролята във филма "Мода" -
Когато кучето ни е най-големият футболен фен – да го облечем във фланелка за Световното 2026 -
Топ 7 тeнденции в маникюра за лято 2026 според експерти (ВИДЕО) -
Гей овце намират спасение за живота си във ферма, след като отказват да се чифтосват с женски
-
17 г. от смъртта на Майкъл Джексън! Колко деца има и защо ги e карал да носят маски -
Тя гладува, за да прави рекорди той! Роналдо и жената, която обича повече от Джорджина и гол на Световното -
Роналдо не пие, а само се мокри с вода: какво се случва на хидратиращите паузи на Мондиала -
Лято е, но все пак... Колко алкохол е наистина безопасно да консумираме? (СНИМКИ)
-
Българската изба BONONIA ESTATE бележи една от най-успешните години в своята история със седемнадесет международни отличия -
THIS IS MICHAEL идва в София през 2027 година -
Кои добавки наистина работят за повече енергия и по-малко умора? -
Rakuten Viber пуска вграден eSIM и прави нова крачка към развитието си като супер приложение



