Два сладурски албума за новородени момиченца и момченца помагат на родителите да съхранят най-прекрасните спомени за своите деца. Това са албумите за бебешки спомени с Мини и Мики Маус на издателство „Егмонт”. И двете издания вече могат да се открият в книжарниците, цената им е 29,90 лв.
Албумите са луксозни, с твърди корици, 48 цветни страници и красиви илюстрации с любимите герои на „Дисни”. В тях има място да се запише всичко най-важно от периода на бременността до първите няколко години на детето, дори плановете за бъдещето на родителите. Специалната кутия, която се открива във всеки един от албумите, позволява да се запазят и обемни предмети. Разгледайте снимките, за да добиете по-добра представа.
Нов конкурс
Спечелете албум за бебешки спомени с Мики или с Мини Маус! Отговорете на въпроса: „Защо искате да спечелите албума?” в коментар под статията. Не забравяйте да посочите и кой албум бихте желали да получите – този с Мики или с Мини Маус? В играта участвате само с един отговор до 24 октомври 2014 година. Имената на 2 късметлии ще бъдат изтеглени с жребий и публикувани тук. Успех!
Запазете бебешките спомени в красивите албуми с героите на „Дисни”
Два сладурски албума за новородени момиченца и момченца помагат на родителите да съхранят най-прекрасните спомени за своите деца
11 Октомври 2014
4 снимки
Снимка:
Егмонт
4 снимки
Ключови думи:
-
Антъни Пенев от "Вяра, Надежда, Любов" гледа истинско раждане за ролята: Изгониха ме! Убедих ги със сладки приказки! -
Динозаврите от Giro d’Italia търсят изгубена халка – и разказват история, по-голяма от самия костюм -
Мисъл на деня от Руми (СНИМКИ + ВИДЕО) -
Лили Иванова пожела нещо изключително на DARA. Дaно се сбъдне! (СНИМКИ)
-
BIODERMA и „Пощенска кутия за приказки“ събраха истории за силата да кажеш „Аз мога“ -
Да го караме по-леко – време е за домашно грил парти -
Вземете новите HONOR 600 Pro и HONOR 600 от A1 – в комплект с безжични слушалки и на специална цена -
Иновация в безопасността – Смарт устройствата MyHelpID съхраняват най-важната ви информация






