Марина Милчева, артист и на основател иновативния моден бранд YURNA, влиза в проекта "Жената като муза" на Станимира Янакиева - като музата, която ни показва, че истинската красота започва в момента, в който открием себе си!

"Жената като муза“ е проект на Станимира Янакиева за жените, които са силни, чувствени, борбени и истински. Създаден е с благодарност и уважение към личностите, които не просто се появяват в живота ни, а се превръщат в ориентир и вдъхновение.

"Всичките ми решения винаги са били вдъхновени от жени от самата себе си, от учзвимостта, която пресъдават жените, от креативността и изненаднада. Винаги съм била зад кадър и съм се вдъхновявала от другите", споделя Марина.

"Баба ми и по-възрастните жени винаги са ме вдъхновявали със стила си и определено българските жени винаги са намирали някакъв начин винаги да са добре облечени и спретнати. Намирам българската жена исторически и днес за много по-женствена. Намирам българската и изобщо източноевропейската жена за много по-дълбока, вдъхновяваща и истинска", допълва Милчева.

"Силната жена създава тенденциите, а не ги следва. И намирам, че тези жени са най-голямото двъхновение и създават красота с тяхната уязвимост и креативност. Жената, която оставя най-голяма следа след себе си, е автентичната жена", категорична е тя.

"Моето послание за жената като муза да се приеме така, каквато е - с всичките си плюсове и минуси и просто да се наслаждава на всеки етап от живота си, да се наслаждава себе си!", казва основателката на модния бранд YURNA.

Вижте какво още сподели Марина Милчева във видеото.