Дженифър Лопес беше ударена в носа и сериозно пострада. Случаят с певицата показва, че изкуството понякога иска жертви. 

Изпълнителката на "Love Don't Cost a Thing" веднага е сложила лед на раната си, но травмата определено изглежда болезнена. Носът й е наранен в горната част, близо до веждите. Певицата е получила първа помощ от д-р Даймънд, който я е зашил. Според него само след седмица няма да има и следа от нараняванията.

Джей Ло сподели снимки от случилото се в Инстаграма си. Инцидентът е станал по време на репетициите за предстоящите Американски музикални награди, на които Лопес ще бъде домакин. 

Снимка: instagram.com/jlo

Церемонията с наградите е насрочени за 26 май. Тя ще се проведе в театър BleauLive в Лас Вегас. Така се оказва, че майката на две деца има по-малко от две седмици, за да се възстанови. Лопес е готова да направи триумфално завръщане на сцената на AMA, десет години след като за първи път беше домакин през 2015 г.

Снимка: instagram.com/jlo

Какво споделя Дженифър Лопес за майчинството - вижте във видеото. 

Последвайте ladyzone.bg във FACEBOOK

Последвайте ladyzone.bg в INSTAGRAM

Последвайте ladyzone.bg в ТIKTOK