Ния-Косара, която много хора познават като участничка в първи сезон на романтичното риалити „Ергенът“ стана майка за първи път на 13 февруари 2025 г. След по-малко от месец тя показа личицето на дъщеричката си за пръв път.
Бебето на Ния-Косара и Неделчо Богданов е момиче и се казва Ая Неделчева Богданова. Щастливата майка публикува кратко видео, на което за пръв път с вижда лицето на дъщеричката й.
От кратките кадри се вижда как двете дами спят заедно, докато щастливата мама е прегърнала свето бебе. Ния-Косара използва видеото, за да честити Международния ден на жената – 8 март.
Разгледай онлайн нашите промоционални брошури
Няколко дни по-късно, на 13 март, Ния публикува снимки в своя Instagram профил на лицето на дъщеричката си, на които бебето прави различни физиономии.
„А ти в кое настроение си“ – написа майката в описанието.
На първата снимка Ая изглежда изключително щастливо бебе. На втората е леко учудена, а на третия кадър отново е доволна.
Припомняме, че участничката от първи сезон на „Ергенът“ посрещна 2025 година в напреднала бременност и обяви, че до щастливото събитие остава съвсем малко, показвайки наедрялото си коремче.
Когато изписаха Ния-Косара от болницата, щастливата майка публикува снимки с бебето и бащата – интернет водещия Неделчо Богданов.
Ния-Косара и Неделчо Богданов разкриха пола на очакваното бебе в ефира на bTV през септември месец 2024 г. Това е първо дете и за двамата.
Двойката има почти 20 години разлика във възрастта, но въпреки това двамата са много щастливи. Запознават се след участието на Косара в „Ергенът“, когато тя гостува в подкаст, който Неделчо води. Първата им среща бързо прераства в красиво приятелство.
Повече за това как се ражда любовта между двамата родители – вижте тук:
Последвайте ladyzone.bg във FACEBOOK
Последвайте ladyzone.bg в INSTAGRAM
Последвайте ladyzone.bg в ТIKTOK