Тази вечер ще стане ясно коя е новата носителка на титлата „Царица роза“ 2025. 33 красиви зрелостнички от Казанлък ще се борят за приза в три кръга, а жури ще избере коя от тях ще представи града и България пред света през идната година.
Тя ще получи възможността за традиционното пътуване до Япония и ще се превърне в следващия посланик на Казанлък на международни изложения и туристически борси по целия свят.
Разгледайте кои са 33-те участнички в тазгодишния конкурс „Царица Роза“ в галерията ни.
Разгледай онлайн нашите промоционални брошури
Най-красивата сред тях ще бъде избрана на 15 май, в Дом на Културата „Арсенал“, гр. Казанлък.
Конкурсът „Царица Роза“ е едно от най-старите и обичани културни събития в България, тясно свързано с град Казанлък и неговата идентичност като столица на Розовата долина. Провежда се всяка пролет и е кулминацията на Фестивала на розата, който прославя производството на българското розово масло – едно от най-ценените в света.
Целта на конкурса е да избере най-грациозната, интелигентна и чаровна абитуриентка от Казанлък, която да представя града като посланик на красотата, традицията и българската роза.
Последвайте ladyzone.bg във FACEBOOK
Последвайте ladyzone.bg в INSTAGRAM
Последвайте ladyzone.bg в ТIKTOK