Фантазията на малките пакостници е безгранична, що се отнася до белите... Обикновено от крайния резултат на мама и тате косите се изправят, ченетата увисват, може леко да им прилошее и "Одата на радостта" да затрещи в главата им... Но... какво друго ти остава, освен да грабнеш фотоапарата и да увековечиш сюблимния момент! Все пак, голяма или малка, за всяка грешка си има прошка, нали така? Особено, когато е сътворена от някой малък "света вода ненапита"... ;)
Страшното забавно лице на белите
... или тъмната страна на щастието да имаш деца
22 Ноември 2013
19 снимки
Снимка:
19 снимки
Ключови думи:
-
Българската изба BONONIA ESTATE бележи една от най-успешните години в своята история със седемнадесет международни отличия -
THIS IS MICHAEL идва в София през 2027 година -
Кои добавки наистина работят за повече енергия и по-малко умора? -
Rakuten Viber пуска вграден eSIM и прави нова крачка към развитието си като супер приложение










