Преди 50 години Ник и Боби Ъркълайн са просто още една от хилядите млади двойки, посетили фестивала Уудсток. Но когато фотожурналист ги снима в ранната неделна сутрин, докато стоят прегърнати и загърнати в одеяло, двамата неволно стават част от историята на музикалната култура, попадайки върху корицата на албума на фестивала Уудсток. Днес Ник и Боби още са заедно и все така живеят близо до фермата в Бетъл, щата Ню Йорк, където тридневният фестивал се провежда от 15 до 18 август през 1969 г. Двамата, сега вече 70-годишни, споделят повече за деня, в който е направена емблематичната снимка - гледайте видеото по-горе.
Ник и Боби - емблематичната двойка от фестивала Уудсток, са заедно 50 години по-късно (ВИДЕО)
Спомените на двамата американци от легендарния фестивал през 1969 г.
15 Август 2019
-
17 г. от смъртта на Майкъл Джексън! Колко деца има и защо ги e карал да носят маски -
Тя гладува, за да прави рекорди той! Роналдо и жената, която обича повече от Джорджина и гол на Световното -
Лято е, но все пак... Колко алкохол е наистина безопасно да консумираме? (СНИМКИ) -
Роналдо не пие, а само се мокри с вода: какво се случва на хидратиращите паузи на Мондиала
-
Българската изба BONONIA ESTATE бележи една от най-успешните години в своята история със седемнадесет международни отличия -
THIS IS MICHAEL идва в София през 2027 година -
Кои добавки наистина работят за повече енергия и по-малко умора? -
Rakuten Viber пуска вграден eSIM и прави нова крачка към развитието си като супер приложение







