Красивата старозагорка Косара успя да спечели вниманието на зрителите на "Ергенът", както и тримата ергени от формата. Модната дизайнерка впечатли с екзотичната си визия, пронизващи сини очи и горещ темперамент. Тя напусна романтичното риалити малко преди финала му, но остана вярна на сърцето и ума си.

След края на участието ѝ във формата, тя е категорична, че е действала правилно.

"Смятам, че всяко нещо, което съм казала, направила, взетите решения и действията ми, са абсолютно правилни - и това съм аз", заяви Косара.

За преживяването във формата тя споделя с усмивка, че това ще остане един от най-хубавите ѝ спомени. За най-лошият, от друга страна, тя посочи целувката с Васил.

След като напуска формата, тя разбира още повече неща за себе си: "Научих за себе си, че мога да изляза от зоната си на комфорт и че съм доста силна и решителна".

Косара получава пълна подкрепа от своите приятели и семейство за участието си в риалитито, за които тя споделя, че са доволни от нейното представяне.

Впечатление прави колко често споменава Анна-Мария, с която до днес са изключително близки и споделят много общи моменти. Не пропуска да спомене и ЛюбомираБранимира и Мартина, с които също поддържа връзка.

Мечтаният мъж тя описва като „умен, с чувство за хумор, категоричен и искрен“. Описанието за нея самата съвпада с това, което търси в мъжа до себе си: „категорична, искрена и умна.“

Въпреки елегантната си изтънченост, тя предпочита удобни обувки, а не токчета.

Ако сте пропуснали видеото по-горе, вижте го тук. 

Последвайте ladyzone.bg във FACEBOOK

Последвайте ladyzone.bg в INSTAGRAM

Последвайте ladyzone.bg в ТIKTOK